Aktualności

Przeprowadzka w firmie komputerowej

8 października 2013 14:26

Tym razem powierzono nam naprawdę delikatny ładunek! Jednym z naszych ostatnich klientów był serwis komputerowy, na zlecenie którego spakowaliśmy, zabezpieczyliśmy na czas transportu i przewieźliśmy sprzęt komputerowy i stanowiska biurowe o łącznej kubaturze 60 metrów sześciennych. Sześciu naszych pracowników, oddelegowanych do tego zadania przez cały dzień zabezpieczało cenny ładunek.

Jednym z decydujących czynników, jakie zadecydowały o powierzeniu nam tego zlecenia przez klienta było kompleksowe ubezpieczenie ładunków, które gwarantujemy zarówno w wypadku przeprowadzek klientów indywidualnych, jak i podczas przeprowadzek magazynów, biur i archiwów.

Przeprowadzka w starej kamienicy

23 września 2013 14:54

Nasze ostatnie zlecenie było dość nietypowe – nie ze względu na rodzaj ładunku, czy warunki, w których przyszło nam pracować, ale ze względu na miejsce, w którym odbywała się przeprowadzka.

Zabytkowa kamienica to malownicze miejsce do życia. Niestety, standardy budowlane były kiedyś zupełnie inne niż wczoraj. Brak windy i wąskie klatki schodowe skutecznie utrudniały nam pracę. Dodatkowym utrudnieniem była konieczność zabezpieczenia starego budynku przed przypadkowymi zniszczeniami i uszkodzeniami. Możemy być dumni, nie tylko z terminowo ukończonego zlecenia, ale też z dobrej organizacji załadunku.

Pomagamy w przeprowadzkach prywatnych – ekspresowo i niezawodnie

28 sierpnia 2013 15:04

Największym zleceniem ostatnich dni w gliwickim oddziale DTS Przeprowadzki była organizacja przeprowadzki 400 metrowego domu mieszkalnego. W skład jego wyposażenia weszło kilka nietypowych przedmiotów – między innymi unikalne, drewniane meble, które należało przetransportować z wyjątkową starannością i delikatnością. Do realizacji tego zlecenia oddelegowanych zostało 4 pracowników. Ich zadaniem było spakowanie i zabezpieczenie ładunku oraz jego wyładowanie po przewiezieniu na miejsce. Podczas realizacji usługi wykorzystaliśmy około 100 kartonów i 60 szaf przenośnych. Zlecenie zostało ukończone w terminie, ku zadowoloeniu Klienta.

« strona 1 »

+48 32 238 8057